Į KĄ ATKREIPTI DĖMESĮ NORINT ĮSIGYTI ŠVIESTUVUS INTERNETU?

Apšvietimas yra vienas iš pagrindinių pirkinių kuriant ar atnaujinant namų interjerą. Dažniausiai, perkant apšvietimą internetu nėra lengva priimti sprendimą, nes norite apžiūrėti šviestuvus gyvai - pamatyti jų dydį, spalvą, dizainą, detales ir tuomet priimti sprendimą jį įsigyti ar ne, tačiau mes turime keletą patarimų, kaip pasirinkti tinkamą ir kokybišką šviestuvą neišeinant iš namų. 

  • Išsirinkite patikimą elektroninę parduotuvę

Prieš rinkdamiesi apšvietimo sprendimus įsitikinkite internetinės parduotuvės patikimumu. Internetiniame puslapyje raskite pramonės ir technologinius standartus atitinkančius sertifikatus.
Peržvelkite prekių garantijos ir grąžinimo politiką bei pristatymo taisykles. Jeigu kiltų klausimų, susisiekite su internetine parduotuve.

  • Išsiaiškinkite savo poreikius ir galimybes

Prieš norėdami išsirinkti apšvietimą internetu užduokite sau keletą svarbiausių klausimų:

• Kokio tipo šviestuvų ieškau?
• Koks šviestuvo dizainas man patinka labiau ir ar noriu, kad jis derintųsi su erdvės interjeru?
• Ar man svarbus šviestuvo valdymas? Ar noriu, kad šviestuvas būtų išmanus ir būtų galimybė valdyti jį nuotoliniu būdu?
• Kokios mano finansinės galimybės, kiek lėšų galiu skirti apšvietimui įsigyti?
Drąsiai naršykite internetinėje erdvėje ir ieškokite Jums patinkančių apšvietimo sprendimo vizualių pateikimų, o jei randate tai kas patinka, nebijokite pasiteirauti internetinėje parduotuvėje – galbūt joje bus parduodami būtent tie šviestuvai kurių ieškote.

  • Išmatavimai! Išmatavimai! Išmatavimai!

Norint įsigyti tinkamą apšvietimą internetu Jums būtinai reikia žinoti erdvės išmatavimus, tik tuo atveju galėsite išsirinkti tinkamą apšvietimą internetu arba paprašyti internetinės parduotuvės konsultanto patarimo, kokio dydžio ar galingumo šviestuvus pasirinkti.

  • Apskaičiuokite savo laiką

Įsigydami bet kokį daiktą internetu peržvelkite prekių pristatymo laiką. Dažniausiai pirkėjas nori gauti prekę kuo greičiau, tačiau kartais tenka norimos prekės palaukti ir ilgesnį laiko tarpą, todėl įvertinkite ar galite laukti tiek laiko kiek yra nurodyta internetinėje parduotuvėje.