Apie mus

 • TOPLED - LED šviestuvų tiekėjai, kurių produkcija apima apšvietimo sprendimus individualiose namų erdvėse, komercinėse patalpose ir lauke. Modernūs, ilgaamžiški bei kokybiški šviestuvai, kuriuos siūlo TOPLED, suteikia galimybę patenkinti individualiausius vartotojų poreikius.

  ________________________________________________________________________________________________________________________________________

  Mūsų tikslas - pasiūlyti aukščiausius standartus atitinkančius produktus, kurie suteiktų Jums galimybę mažinti elektros vartojimą neprarandant komforto ir efektyvumo pojūčio. Nuolatos ieškome technologinių naujovių ir pažangiausių sprendimų, todėl asortimentą papildome naujomis prekėmis.

   

  KODĖL VERTA RINKTIS TOPLED?


  Mes Jums patarsime

  Atsižvelgdami į Jūsų poreikius TOPLED specialistai suteiks profesionalią ir naudingą konsultaciją, užtikrindami kokybiško produkto pasirinkimą.


  Mes siūlome Jums platų šviestuvų pasirinkimą

  Asortimente rasite šviestuvus namams, biurams, gamyklinėms patalpoms, sandėliams ar lauko erdvių apšvietimui (aikštelių ar gatvių apšvietimas).


  Mes priimsime netinkamas prekes atgal ir suteiksime prekių garantiją

  Jeigu Jums netiktų prekės išvaizda ar funkcionavimas galėsite grąžinti prekę arba ją pakeisti į kitą, o taip pat visoms prekėms suteiksime prekių garantiją.


  Mes pristatome prekes visoje Lietuvoje

  Prekes greitai ir patogiai pristatys kurjerių tarnyba.

   

  KOMPETENCIJOS


  Esame sertifikuoti A klasės lyderiai elektroninės prekybos sektoriuje Baltijos regione.
  Visa produkcija turi CE ir RoHS sertifikatus.