Į KĄ ATKREIPTI DĖMESĮ NORINT ĮSIGYTI ŠVIESTUVUS INTERNETU?

Apšvietimas yra vienas iš pagrindinių pirkinių kuriant ar atnaujinant namų interjerą. Dažniausiai, perkant apšvietimą internetu nėra lengva priimti sprendimą, nes norite apžiūrėti šviestuvus gyvai - pamatyti jų dydį, spalvą, dizainą, detales ir tuomet priimti sprendimą jį įsigyti ar ne, tačiau mes turime keletą patarimų, kaip pasirinkti tinkamą ir kokybišką šviestuvą neišeinant iš namų. 

KODĖL VERTA RINKTIS LED APŠVIETIMĄ?

Šiais laikais žmonės, priešingai nei tradicinį apšvietimą, renkasi inovatyvų LED apšvietimo būdą. 

KAS YRA CCT – KORELIUOJAMA SPALVŲ TEMPERATŪRA?

Ką reiškia CCT – koreliuojama spalvų temperatūra?
Spalvos temperatūra apibrėžia baltos šviesos diodo išvaizdą, kaip ji atrodys šilto ir šalto atspalvio. Šiltos spalvos atspalvis reikš praturtintą gintaro spindesio spalvą, o šaltas atspalvis bus grynos baltos spalvos arba turės net mėlyną atspalvį, kuris spindės lyg krištolas.  

KAIP IŠSIRINKTI ŠVIESTUVĄ MIEGAMAJAM?

Dauguma iš mūsų norime, kad atmosfera miegamajame būtų atpalaiduojanti ir rami. Vengiant mėlynų apšvietimo atspalvių miegamojo kambaryje Jūs išlaikysite ritmą nesupainiodami savo kambario apšvietimo su natūralia dienos šviesa lauke. Tai leis Jūsų smegenims gaminti melatoniną, kuris reikalingas patogiam ir ramiam miegui. 

Į KĄ ATKREIPTI DĖMESĮ RENKANTIS LED LAUKO PROŽEKTORIŲ?

Lauko prožektoriai yra būtini bet kokio pastato apšvietimui, jo saugumo užtikrinimui. Jie skleidžia ypatingai ryškią šviesą, o jų apšvietimo kampas yra didelis.

Į KĄ ATKREIPTI DĖMESĮ RENKANTIS LED APŠVIETIMĄ?

Atsižvelgiant į naujausių technologijų rinką, galime drąsiai teigti, kad LED apšvietimo sprendimų daugėja. Rinkoje galite rasti daug LED apšvietimo produktų bei jų alternatyvų.